Lékař - oddělení lékařské mikrobiologie
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Kladno, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Požadujeme : VŠ v oboru Všeobecného lékařství - atestace v oboru Lékařské mikrobiologie, práci na PC, zdravotní způsobilost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost.

Náplň práce : diagnostická činnost v oboru lékařské mikrobiologie vč. činnosti Antibiotického střediska. Podílení se na vývoji, ověřování, přípravě a aplikaci metodik pro laboratorní analýzy.

Nabízíme : plný úvazek na akreditovaném pracovišti, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, zázemí stabilní společnosti.Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace.

Možnost celoživotního vzdělávání.6 týdnů dovolené, stravenky, 2 sick days.Pro první kontakt nutno zaslat životopis na emailovou adresu : katerina.kuchynova zuusti.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost