PROGRAMÁTOR PLC
MARSTON-CZ s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Informace

Do stabilní rozvíjející se strojírenské společnosti, která se zabývá výrobou a dodávkami jednoúčelových strojů hledáme kolegu s praxí do oddělení vývoje nových strojů.

Náplň práce :

  • Tvorba a implementace software PLC systémů
  • Programování a oživení robotů
  • Tvorba vizualizace / HMI
  • Testování, oživování a uvádění strojů a linek do provozu v sídle společnosti,
  • nebo přímo u zákazníka

  • Spolupráce s vývojovým týmem a zákazníkem
  • Jednání se subdodavateli jednotlivých částí
  • Spolupráce na tvorbě cenových nabídek
  • Příprava podkladů k návodům na obsluhu a servis
  • Co od vás očekáváme

    SŠ / VŠ v oblasti IT, elektrotechniky nebo automatizace

    Znalost programování PLC systémů Siemens a Beckhoff

    Znalost projektových dokumentací

    Znalost komunikačních sběrnic a protokolů

    Vědomosti o informačních a síťových technologiích

    Znalost kamerových systémů výhodou

    Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup, týmovou spolupráci a ochotu učit se

    Znalost AJ na komunikativní úrovni

    Co vám nabízíme

    Zajímavé finanční ohodnocení, odměny a prémie

    Flexibilní pracovní dobu

    Příspěvek na obědy

    Notebook a služební telefon i pro soukromé účely

    Příjemné moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu

    Různorodou práci na menších i větších projektech

    Prostor pro seberealizaci a možnost dalšího rozvoje

    Permanentky na sport

    Jazykové kurzy a odborná školení

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.