Úklidový pracovník venkovních ploch
KVE-mont s. r. o.
Zlín, Czech Republic
před 19 hodinami
source : Hitprace

Hledáme pracovníka / pracovnici na úklid venkovních ploch.Požadujeme : manuální zručnost, aktivní přístup k úkolům, zodpovědnost, pečlivost, časová flexibilita, dobrý zdravotní stav.

Náplň práce : Letní a zimní údržba venkovních ploch, úklid veřejných ploch, zametání veřejných komunikací, splach komunikací, odstraňování odpadků a listí z veřejné zeleně, mechanické odstraňování trávy a plevele z chodníků a jemu přilehlých částí vozovek, atd.

Doba určitá s možností prodloužení, nástupní plat 20 000,-KčNabízíme práci v mladém kolektivu a zázemí stabilní společnosti.

Možno i na zkrácený úvazek.Výhody : příspěvek na stravování, spořící životní pojištěníV případě zájmu kontaktujte e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost