MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/DĚLNICE
Smart Work Logistics s.r.o.
Náchod, Nové Město nad Metují
před 5 dny
source : Hitprace

JEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ - zaměstnavatelem je pracovní agentura Smart Work Logistics s.r.o.Pracovní poměr na dobu určitou (do 2.

5. 2020). Místo výkonu práce : Ammann Czech Republic a.s., Nové Město nad Metují.Náplň práce : montážní a pomocné práce ve strojírenství - montáž hutnících strojů.

Požadavky : zdravotní způsobilost - fyzická zdatnost (těžká břemena), práce ve výšce 1,5 až 10 m, schopnost pro proškolení vykonávat obsluhu jeřábu a vazačských prací, samostatnost, solidnost, spolehlivost, flexibilita, pracovitost - chuť pracovat i přesčas (přesčasy jsou propláceny), manuální zručnost, vysoké pracovní nasazení, základní orientace ve strojírenské výrobě (základní znalost čtení stroj.

výkresů výhodou), výpis z rejstříku trestů.Zaměstnanecké výhody : příspěvek na stravu 35,- Kč / den, příspěvek na dopravu.

Kontakt telefonicky - pan Horvat Ivan, tel. : 737 846 339 (denně od 08 : 00 hod. do 10 : 00 hod.).

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost