Obchodně-technický manažer B2B
PARTNER 4 JOB s.r.o.
Morava, CZ
před 13 dny

Náplň práce :

  • Prodej vhodného řešení (výrobní společnosti, průmysl - interiéry, nábytek)
  • Vytváření a udržování dlouhodobých vztahů se stávajícími zákazníky
  • Příprava nabídek, vedení obchodních jednání
  • Technické poradenství
  • Požadavky :

  • Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka nutností
  • Zkušenosti na obdobné pozici v prodeji technického řešení
  • Schopnost pracovat samostaně - home office
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk.B
  • Nabídka :

  • Velmi dobré fixní platové ohodnocení + provize + 13.plat
  • Osobní automobil, mobilní telefon, notebook
  • Odborné zaškolení
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce, flexibilní pracovní doba, multisport karta, jazykové kurzy
  • Nástup dle dohody / ihned
  • Step 2