Návrháři a správci databází
Office Centre Korunní s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 11 hodinami
source : Hitprace

Kontakt e-mailem.Požadavky : o Zkušenosti se systémem Anaplan (min. 1 rok), s finančním plánováním a modelováním business-procesů na platformě Anaplan, s podporou a vývojem vice modelů na Anaplanu.

o Zkušenost s budováním P&L modelů a Cost modelů, s budováním finančních a rozpočtových modelů různých úrovní, s vývojem a zaváděním S&OP v praxi.

o Aktivní znalost angličtiny a ruštiny (min C1), ostatní jazyky výhodouo Schopnost číst technickou dokumentaci a psát kód v angličtině.

o VŠ vzdělání na magisterské úrovni v oboru Finance nebo Ekonomie.Náplň práce : o budování systému finanční analýzy pro mezinárodní klientyo analytika, analýza dat ve finančních systémecho uplatnění v praxi vývoje rozpočtu systému finanční analýzy

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost