Referentka obchodu a logistiky
FOODISH s.r.o.
Nučice, CZ
před 1 dnem
source : jobs4it

Do české společnosti FOODISH, s.r.o., která se zabývá výrobou a prodejem přílohových potravin a zdravé výživy pod značkou ARAX hledáme pohodového a aktivního člověka na pozici Referent / ka obchodu a logistiky.

Co bude Vaší náplní práce : Příjem a zpracování objednávek (především z e-shopu),Komunikace se zákazníky,Zajištění pošty a drobné pochůzky,Objednávání spotřebního materiálu a kancelářských potřeb,Evidence reklamací,Zajišťování dopravy pro rozvoz zboží, komunikace s dopravcem i zákazníkem,Příležitostná účast na potravinářských veletrzích a prezentačních dnech.

Co od Vás očekáváme : Proaktivní přístup ke svěřeným úkolům,Zodpovědnost za svěřenou agendu,Znalost práce na PC (MS office minimálně na mírné pokročilé úrovni),Spolehlivost,Časovou flexibilitu,Snahu učit se a zlepšovat se,Vlastní nápady a kreativitu.

Výhodou bude, když : Budete umět základy anglického či ruského jazyka,Budete mít praxi v administrativě,Budete mít zkušenost s ERP programy typu ABRA, SAP, Helios apod.

Co můžete očekávat od nás : Přátelské prostředí, kde práce dává smysl,Motivující finanční ohodnocení,Po zkušební době bonusy z výše úspor na výdajích za dopravu,Flexibilní pracovní dobu,Komplexní zaškolení,Balíček firemních benefitů : stravenky v hodnotě 100, Kč, příspěvek na kulturu 1500, Kč, sick days, výrobky v hodnotě 1250, Kč, Multisport karta a další,Možnost vlastní realizace a uplatnění vlastních nápadů.

případě, že Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání Vašeho CV. Brzy se vám rádi ozveme. Těšíme se na viděnou!

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost