Seniorní akviziční obchodník s láskou k tradičním médiím
CZECH PROMOTION
Praha, CZ
před 6 dny
source : Welcome to the Jungle

Motivační dopis pro budoucího kolegu : Ahoj!Za patnáct let od založení agentury se nám podařila spousta skvělých věcí. Vymyslet mimozemšťana Alzu, z kuchyní Oresi udělat jedničku na trhu, vybudovat značky jako Alavis, Vekra, Strážnické Brambůrky nebo Bikero.

Dneska nejen děláme z malých značek velké, ale pracujme i pro ty největší značky, jako je Pilsner Urquell, Coca-Cola anebo Sportisimo.

Největší radost ovšem máme z toho, že jsme obklopeni týmem osobností, špičkových profesionálů a skvělých lidí, se kterými pro naše klienty dokážeme dělat neuvěřitelné věci.

Dneska píšu tento dopis, protože hledám někoho opravdu unikátního, dalo by se říct, jehlu v kupce sena .Hledám někoho, kdo má prokazatelné zkušenosti s prodejem televizního, rozhlasového nebo tiskového prostoru, je silný v marketingu a médiích, fakt ho baví akvizice a cítí, že právě teď POTŘEBUJE VE SVÉM ŽIVOTĚ ZMĚNU.

 • Chceš vyměnit živnost za zázemí silné firmy? Chybí ti jistota, know-how, datová podpora nebo konzultace v týmu?
 • Cítíš, že se potřebuješ posunout z menší agentury do větší?
 • Nebo naopak? Je čas opustit korporát a jít do menší firmy? Chceš se zbavit reportování a pravidel postrádající selský rozum?
 • Tak to si plácneme.Jestli jsi to ty, koho hledám, a chceš se s námi podílet na budování dalších značek, pošli mi, prosím, na oplátku svůj životopis a motivační dopis.

  Budu se těšit, že spolu budeme pomáhat našim klientům, aby byli úspěšnější. Máme na stole spoustu práce .Michal Hatlapatka, obchodní ředitel divize CZECH PROMOTION groupP.

  S. : A jelikož se blíží léto, období dovolených, tak chápeme, že si budeš chtít vybrat dovolenou i ty. Tuto možnost poskytujeme i ve zkušební době.

  Benefits- Mobilní telefon- Notebook- Vzdělávací kurzy, školení- Občerstvení na pracovišti- Příspěvek na vzdělání- Možnost občasné práce z domova- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost