Projektový manažer (řízení projektů automatizace nebo MaR)
PROFI-MEN, s.r.o.
Královéhradecký kraj, CZ
před 5 dny
source : HyperPráce.cz

Obory : Management, Průmysl a výroba, Technika, elektrotechnika

Typ pracovního vztahu : HPP

Nabízená výše platu : neuvedeno

Datum nástupu : kdykoli

Počítačové znalosti : neuvedeno

Popis pozice

Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán projektu a řídit případné změny.

Očekáváme aktivní a akční přístup.

  • komplexní řízení projektů a projektových týmů v oblasti dodávek řešení - automatizace, robotizace,...
  • sestavení, vedení a organizace práce projektového týmu,
  • řízení zakázky ve všech fázích realizace,
  • aktivní účast na realizaci zakázky(projektu) i přímo v místě,
  • kontrola úplnosti a správnosti montážních deníků,
  • zajištění předání výstupů z projektu a jeho akceptace všemi zúčasněnými stranami,
  • účast při jednáních se zákazníkem
  • Požadujeme

  • SŠ / VOŠ / VŠ vzdělání se zaměřením na obory elektro, IT nebo průmyslovou automatizaci - vítáno,
  • aktivní znalost AJ pro komunikaci s pracovníky zákazníka a investora - vítána,
  • zkušenosti s řízením projektů aspoň 2 roky,
  • znalost MS Office na velmi dobré uživatelské úrovni (zejména MS Excel),
  • ochota na sobě pracovat, vnitřní motivace při plnění úkolů,
  • aktivní přístup k životu a práci,
  • zodpovědnost, spolehlivost,
  • vynikající komunikační schopnosti a pečlivost,
  • Nabízíme

    Dále nabízíme :

  • dlouhodobá perspektiva uplatnění
  • práce ve velmi přátelském kolektivu,
  • možnost dalšího odborného růstu a seberealizace,
  • příspěvěk na stravování,
  • placené volno ve dnech mezi vánočními svátky,
  • využití znalosti AJ a jazykové kurzy pro další rozvoj,
  • zázemí původně české společnosti, dnes součástí nadnárodní společnosti,
  • účast na velmi zajímavých projektech,
  • naprostá samostatnost v práci,
  • možnost seberealizace,
  • firemní benefity
  • Požádat