Sociální pracovník v denním stacionáři a sociálně terapeutických dílnách
Charita Moravská Třebová
Moravská Třebová
před 1 hodinou
source : Hitprace

POŽADAVKY : VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (kvalifikace pro sociálního pracovníka dle 110 zákona 108 / 2006 Sb.

popř. v oboru psychologie, spec. pedagogiky, práva, apod.trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B podmínkou - aktivní řidič spolehlivost, zodpovědnost, flexibilitu, komunikační dovednosti, kreativitu, emoční stabilitu, empatii, ochotu vzdělávat seaktivní přístup k práci, schopnost týmové prácedobrá znalost práce s PCotevřenost a ochotu pracovat v církevní organizaci v souladu s jejím posláním a hodnotamiNABÍZÍME : zajímavou a smysluplnou práci, kvalitní pracovní vybavenímožnost odborného růstu a profesního rozvoje, vzdělávánípráci v příjemném prostředí a kolektivu, podporu týmu, zaškolení, spolupráce s odborníkypodporu externího supervizora a metodických konzultantůmožnost seberealizace, samostatnost a odpovědnost5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, další firemní benefityNÁPLŇ PRÁCE : pomoc lidem s mentálním postižením v ambulantních službáchposkytování soc.

poradenství, mapování životní situace klientů, nastavení individuálních cílůprovádění soc. šetření, pomoc s vyřizováním osobních záležitostí při uplatňování práv klientůspolupráce s externími odborníky, institucemi, opatrovníky, rodinami klientů, lékařivytváření vnitřních metodik a pravidel dle standardů kvality soc.

služebNáležitosti přihlášky do výběrového řízení : ručně psaný motivační dopis, strukturovaný životopisŽivotopis doplňte, prosím, o následující prohlášení : Prohlašuji, že mě Charita Moravská Třebová seznámila se zpracováním osobních údajů v souvislosti s ucházením se o zaměstnání.

KONTAKT : Přihlášky zasílejte do 28. 8. 2020 na adresu : Charita Moravská Třebová, Svitavská 655 / 44, 571 01 Moravská Třebová - obálku označte heslem "VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ SOC.

PRACOVNÍK DS, STD", nebo scanem na e-mail : katerina.vaskova mtrebova.charita.czVybraní zájemci budou pozváni k přijímacímu pohovoru.

Charita Moravská Třebová si vyhrazuje právo nevybrat žádného zájemce.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost