Ekonom/ka
PREVENTA service s.r.o.
Ostrava
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracoviště : Krokova 1051 / 2, OstravaŽivotopis zašlete na e-mail.Popis pracovní činnosti : ekonomické rozbory, náklady, kalkulace, organizace pracovníkůPožadavky : Vzdělání : ekonomicko-obchodní (finance, ekonomie, provozní hospodaření), ŘP sk.

B.Zkušenosti : 10 let praxe ve finančně-obchodním úseku nebo 5 let v řídicí ekonomické poziciVýhoda : zkušenosti v ekonomických rozborech, nákladech, kalkulacích a organizaci pracovníkůOstatní znalosti : komunikativnost, odolnost vůči stresu, analytické myšlení, schopnost organizovat, strategické myšlení, zpracování rozborů a reportů.

IT znalosti : MS office programu Excel, Outlook, znalosti účetního programu Premier předností.Zaměstnanecké výhody : výkonnostní prémie dle ocenění kvality vykonávané práce a dosahovaných pracovních výsledků 0-20.000 Kč.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost