*PRACOVNÍK / PRACOVNICE NA BALÍRNĚ
ALIKA a.s.
Čelčice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

CZ-ISCO 81830. Nástup dohodou. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Čarnecká Liběna tel. : použijte odpovědní formulář (volat v době 8 : 00-12 : 00 hod.

Žádosti s přiloženým CV můžete také zasílat na e-mail : použijte odpovědní formulář Požadavky : vhodný zdravotní stav - manipulace s břemeny do hmotnosti 25 kg, spolehlivost, zodpovědnost, manuální zručnost, ochota pracovat ve třísměnném provozu - práce i o víkendu.

Zdravotní průkaz není podmínkou, zajistíme. Náplň práce : jedná se o ruční práce na balírně. PD : (ranní, odpolední a noční směna) 7,5 hod.

6 : 00-14 : 00 hod., 14 : 00-22 : 00 hod., 22 : 00-6 : 00 hod., víkendy nepravidelně dle zakázek. Nabízíme : možnost zaučení, závodní stravování. Pracoviště : Čelčice 164

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost