TECHNOLOG KONFEKCE
SINGING ROCK s.r.o.
Semily, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

vzdělání : SŠ,VOŠ,BC,VŠVýroba, vývoj a prodej outdoorového vybavení pro horolezce a osobních ochranných prostředků pro práci ve výškách.

Zpracování technologické dokumentace nových a inovovaných výrobků konfekce. Inovace výrobků pro provoz konfekce. stanovení pracovních postupů a jejich zefektivnění za účelem zvýšení produktivity práce.

Praktické testování výrobků.Předpoklady : Schopnost týmové práce, zkušenosti s lezením nebo vztah k outdooru- výhodou, pokročilá znalost práce na PC -

Corel Draw, Adobe Ilustrátor, MS Office aplikace, CAD (AUTOCAD. Schopnost projektového řízení a znalost systému ISO 9001.

Znalost nových trendů v textilních syntetických materiálech a plastech. Odborná - technická AJ , komunikační dovednosti, řidičské oprávnění skupiny B .

Ochota stále se vzdělávat.Možnost být součástí mladého nadšeného týmu, prostředí dynamicky se rozvíjející firmy a další zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, po roce -

možný příspěvek na penzijní připojištění, slevy na firemní produkty, 5 týdnů dovolené, příspěvek na masáž, oblíbené firemní akce apod.

kontakt : telefonicky : pondělí a středa , e-mailem

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost