Obchodník - designer
DECOLO s.r.o.
Brno, CZ
před 12 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt telefonicky, e-mailem.Značka DIAMOND DESIGN hledá pro svůj showroom do Brna obchodníka / designera pro produktovou oblast "látky, tapety, koberce, interiérová stínící technika".

Náplní práce je zákaznický servis a péče o klienty, plná zodpovědnost za prodejní výsledky, vyhledávání nových obchodních příležitostí, komunikace s technickým týmem při výrobě a montážích.

Požadujeme aktivní osobnost s obchodním duchem a orientací na výsledky, reprezentativní vystupování, pracovitost, spolehlivost, technické povědomí, řidičský průkaz sk.

B.Nabízíme práci v kolektivu, zázemí velké značky, školení a vzdělávání, moderní a příjemné zázemí, motivující platové ohodnocení dle firemního provozního systému.

Zaměstnanecké výhody : - firemní volání, automobil, notebook, firemní akce

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost