Manažeři projektové kontroly
OnTrack Engineering CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Panská 890 / 7, 110 00, Praha 1Způsob prvního kontaktu : E-mailem na adresu sean ontrackengineering.

comKontaktní osoba : pan Sean Thomas ReganUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Společnost OnTrack Engineering CZ s.r.o. poptává pracovníka na pozici Manažera projektové kontroly.

Náplní práce takového pracovníka bude primárně řízení projektů pro globální obchodní jednotky a všech dalších přidělených projektů.

Dále bude poskytovat technické a administrativní poradenství a podílet se na vývoji firemní politiky. Mezi jeho úkoly bude spadat i formování a prezentování nových koncepcí a celkových politik oddělení globálních obchodních jednotek a komunikace s jeho protějšky v ostatních obchodních jednotkách.

Požadujeme jazykovou vybavenost angličtinou, ruštinou a dále kazachštinou na úrovni rodilého mluvčího. Dále kvalifikaci odpovídající nastíněné náplni práce, tj.

zkušenosti a znalosti řízení nadnárodních projektů ve všech aspektech.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost