Samostatná/ý účetní
Daňová kancelář Zethner s.r.o.
Horšovský Týn
před 6 dny
source : Hitprace

Náplň práce : - kompletní vedení účetnictví svěřených klientů a komunikace s nimi- zpracování přiznání DPH, silniční daně- sestavení účetní závěrky a zpracování přiznání k dani z příjmů- vedení mzdové agendy- kontakt s úřadyNabízíme : - flexibilní pracovní dobu- pravidelné odborné vzdělávání- mzdu od 22.

000,- Kč (hrubého) dle dosavadní praxe a její postupné zvyšování dle praxe a schopnostíPožadavky : - SŠ s maturitou v oboru ekonomika / účetnictví- znalost práce na PC (Word, Excel)- spolehlivost, poctivost, flexibilita- analytické schopnosti- schopnost dobré orientace v datech- zájem o obor- nadšení pro společný cíl- dobrá komunikace- příjemné vystupování- vhodné i pro absolventy, chtějí-li dlouhodobě pracovat na této pozici- praxe vítánaV případě zájmu zašlete profesní životopis na e-mail : dk htyn.

cz nebo volejte na tel. : 733 571 468.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost