Kartografové a zeměměřiči
Angermeier Engineers, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Kontakt : Hlaváčková Ondřejka Ing., tel. : 604366459, e-mail : hlavackova.ondrejka angermeier.czHledáme geodety SŠ nebo VŠ (absolventy zeměměř.

průmyslovky nebo vysoké školy obor geodézie) pro práci v inženýrské geodézii. Sídlíme v Praze, ale pracujeme po celé ČR.

Požadujeme znalost práce s PC a ŘP skupiny B. Praxi vítáme, ale není nezbytně nutná. V případě dobré znalosti NJ nebo AJ a po zapracování možnost práce v zahraničí.

Nabízíme týden dovolené navíc, nadprůměrné platové ohodnocení, práci v malém kolektivu. Pracujeme s nejnovějšími přístroji Leica na významných stavbách.

Naší specializací je geodézie v podzemí a při výstavbě dálnic, 3D laserové skenování, deformační měření a monitoring, síťová měření.

Zaměstnanecké výhody : týden dovolené navíc, stravenky, vzdělávací kurzy

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost