Stabilní brigáda ve skladu, až 165Kč/hod. #sz7v2
INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Teplice, CZE
před 3 dny
source : JenPrace.cz

Náplň práce :

Pro logistickou společnost působící v CT parku Teplice hledáme šikovné a pracovité brigádníky na manipulaci a třídění zásilek.

Jedná se o dlouhodobou spolupráci a nástup je možný ihned. Tato brigáda je vhodná spíše pro muže. Ideální jako přivýdělek pro studenty, zaměstnance, nezaměstnané či OSVČ.

Směny : po-pá ranní směna od 3 : 00 / 4 : 00 do cca 8 : 00

Nabízíme :

  • mzdové ohodnocení 150 Kč / hod.
  • příplatek 10% za práci v noci či o víkendu
  • příplatek za práci ve svátek 100%
  • výplata mzdy každý den na účet (na základě předchozí domluvy)
  • možnost volby a uzpůsobení směn dle Vašich možností
  • dlouhodobou spolupráci
  • přátelský kolektiv
  • pravidelný výplatní termín
  • Požadujeme :
  • min. 18 let
  • spolehlivost, pracovitost
  • případě, že máte o nabízenou pracovní pozici zájem, reagujte přes odpovědní tlačítko, nebo nás kontaktujte na tel. čísle v kontaktech.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.