Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Vintířov
D.I.SEVEN, a.s.
Vintířov, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Vintířov, Liapor Vintířov, LSM k.s.Náplň práceNáplní Vaší práce budou pravidelné obchůzky areálem. Evidence a váha vozidel - práce na PC.

Komunikace s návštěvníky areálu a zajištění pořádku a bezpečnosti.Požadujeme : znalost práce na PC,trestní bezúhonnost,zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)Nabízíme : BenefityVhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více), Nabízímedlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní událostiVzdělání : ZákladníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost