Pokladní, 110 Kč/h, vstupy zdarma, dotovaný oběd
ŽS REAL, a.s.
Brno
před 1 dnem
source : Hitprace

Informace

Hledáme šikovné brigádníky do našeho provozu v Aqualandu Moravia!

Brigádníky, kteří si rádi přivydělají přes školní rok o víkendech a svátcích.

Náplň práce brigádníka za pokladnou :

  • práce na pokladních systémech,
  • prodej vstupenek,
  • výdej stvrzenek a pokladních dokladů,
  • zpracování denních tržeb a uzávěrek,
  • vyřizování dotazů, stížností a reklamací,
  • kontrola funkčnosti turniketů, systému, počítačů, POS terminálů a skříněk.
  • Co od vás očekáváme

    Zájem o brigádu přes celý školní rok.

    Zaslání životopisu.

    Věk min. 18 let.

    Spolehlivost a časovou flexibilitu.

    Odolnost vůči stresu.

    Co vám nabízíme

    Vstup zdarma do Aqualandu Moravia pro brigádníka i jeho nejbližší, a to včetně wellness Forum Romanum.

    Zajištěný / hrazený svoz z Brna do Aqualandu Moravia i zpět.

    Dotovaný oběd s možností výběru ze dvou jídel.

    30% sleva na všechny produkty (zboží, služby, jídlo, nápoje).

    Firemní akce pro zaměstnance.

    Volný vstup do solné terapie.

    Zaměstnaneckou posilovnu.

    Odpočinkovou chill out zónu.

    Zaměstnanecký bankovní účet a další bankovní produkty se slevou.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.