Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Mail Step a.s.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Kontakt : e-mailem : prace mailstep.cz - zaslat žádost s životopisem pro posouzeníZákladní oblastí vaší činnosti bude manipulace, pikace, balení a práce se čtečkou.

Budete odbavovat jednotlivé objednávky, které vám dispečer pošle na váš mobilní terminál. Položky z objednávky vypikujete z pozice a pošlete kolegům na balírnu, zde podle velikosti dojde ke strojovému zabalení, nebo ručnímu balení.

Dbáme na to, aby naši pracovníci znali všechny činnosti v rámci tohoto procesu, proto budete pracovat i na úseku ručního balení.

Na balírně potřebujeme především vaši pozornost a spolehlivost, jste zde zároveň kontroloři kvality a na vás záleží co zákazník obdrží a v jakém stavu.

Jedná se o práci ve stoje. Při pikování se vám hodí dobrá fyzická kondice hodná maratonce hodně toho přes den nachodíte.

Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na prací prostředky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné tarify na volání, slevy na zboží.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost