Specialista pro smluvní vztahy palivového cyklu
ČEZ, a. s.
Praha
před 19 dny

KOHO HLEDÁME?

Nehledáme počítačového experta, ale nového člověka do týmu palivového cyklu (PC), který by postupně převzal agendu zajišťování jaderných materiálů pro všechny bloky EDU a ETE.

Jaderné palivo totiž nekupujeme jako celek od jeho výrobce, ale postupnými kroky od přírodního uranu můžeme získat uran obohacený, který následně dodáme pro samotnou výrobu paliva.

Tento záběr představuje vpravdě unikátní kombinaci strategického myšlení, technických znalostí, obchodního ducha a to jednoznačně s mezinárodním dosahem.

Přestože jde o opakující se činnosti, pokaždé se objeví něco nového a zajeté koleje rutiny rozhodně nehrozí. Těším se na Vaše životopisy.

Ladislav Havlíček, ředitel útvaru palivový cyklus

ČEMU SE BUDETE HLAVNĚ VĚNOVAT :

 • aktualizaci strategie zajištění jaderných materiálů včetně souvisejících služeb na jejich zpracování,
 • zpracovávání zadání obchodních případů, poptávek a návrhů kontraktů a jejich projednávání s potenciálními dodavateli,
 • vyhodnocování obdržených nabídek a předkládání návrhů dalšího postupu,
 • administraci uzavřených kontraktů na dodávky jaderných materiálů a souvisejících služeb,
 • analyzování světového trhu a trendů v oblasti jaderných materiálů, konverze a obohacování uranu a jeho možného vývoje včetně provádění kvalifikace dodavatelů,
 • zajištění logistiky dodávek uranu v řetězci jeho zpracování (konverze, obohacování, fabrikace), včetně řízení a optimalizace zásob jaderných materiálů ve stadiu rozpracovanosti a držených strategicky,
 • zpracovávání průvodní dokumentace k transportům jaderných materiálů,
 • zajištění administrativních úkonů vůči státním orgánům a příslušným úřadům v zahraničí pro zajištění příslušných povolení a licencí,
 • a mnoha dalším zajímavým souvisejícím aktivitám
 • JAKÉ POŽADAVKY MUSÍTE SPLŇOVAT?

  Určitě potřebujeme vysokoškolské vzdělání přírodního nebo technického oboru a minimálně 2 roky praxe na relevantní pozici (částečné úvazky během studií se počítají).

  Kromě aktivní angličtiny (včetně písemné obchodní komunikace) se předpokládá alespoň pasivní používání dalšího cizího jazyka (nejlépe ruštiny), popřípadě ochota se mu začít věnovat.

  Velkou výhodou je pak znalost problematik spojených s technologiemi zpracovávání jaderných materiálů, používanými pravidly a právními aspekty při jejich nakládání, orientace ve světovém trhu s jadernými materiály a Vaše případné mezinárodní zkušenosti.

  CO VÁM NA OPLÁTKU NABÍDNEME?

  Zaměstnání ve firmě, která se pravidelně umísťuje na předních příčkách anket o nejatraktivnějšího zaměstnavatele a která o své zaměstnance skutečně pečuje.

  Práci, v rámci které se budete dále rozvíjet a stanete se součástí unikátního dlouhodobě stabilního týmu. Mimo opravdu širokou nabídku benefitů, jako např.

  týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění a další nabízíme různé druhy pracovního volna i pracovní doby.

  KDY U NÁS MŮŽETE ZAČÍT PRACOVAT?

  Po dohodě, nejlépe ihned.

  Pokud vás nabídka zaujala, odpovězte nám, prosím, prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko Mám zájem ).

  Určitě si rádi prostudujeme zaslané podklady.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost