práce ve výrobě v kopřivnici s náborovým příspěvkem 18 000 kč!
Randstad
Kopřivnice, Moravskoslezský kraj
před 1 dnem

job description

Chcete dobrou práci v čistém a příjemném prostředí a k tomu navíc NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK V HODNOTĚ 18 000 Kč? Pojďte s námi do výroby v Kopřivnici! Máme pro vás navýšenou mzdu až 24 000 Kč za měsíc, svozovou dopravu zdarma a spoustu dalších benefitů včetně bonusu 5 000 Kč za doporučení kolegy a odměny 15 000 Kč před dovolenou a Vánoci.

Možnost získat nástupní bonus je časově omezená, tak dlouho neváhejte a zavolejte nám třeba hned na telefonní číslo 778 764 663.

Co Vás čeká?

Práce v moderním, čistém a příjemném prostředí výrobní společnosti vyrábějící komponenty pro takové automobilky jako je Audi, Volvo, BMW nebo Mercedes.

Předchozí zkušenosti nejsou třeba, rádi vás vše naučíme. Zkušenosti z výroby už máte? Pak vám nabídneme nástup do kmene společnosti.

co vám nabídneme

Stabilní a dobrou práci v renomované společnosti. Při doporučení známého dostanete navíc bonus 5 000 Kč. Před dovolenou a Vánoci pro vás máme odměny ve výši až 15 000 Kč + podíl na hospodářském výsledku! A navíc NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK v hodnotě 18 000 KČ!

Možnost získání náborového příspěvku platí pro nástupy do konce roku. Bližší informace ohledně podmínek pro výplatu příspěvku vám rádi sdělíme na osobní schůzce.

Do práce i z práce můžete využít svozové dopravy na trase z Nového Jičína, Příbora a Frenštátu. Jezdíte raději po vlastní ose?

Pak vám přispějeme na dopravu dle vzdálenosti až do výše až 1 125 Kč za měsíc.

Také vám nejvíc chutná to, co si nemusíte vařit? U nás máte kompletní oběd jen za 25 Kč! (polévka, hlavní jídlo, salát).

Pečujete o své zdraví? Využijte zdarma služeb fyzioterapeuta nebo očkování.

co od vás očekáváme

Spolehlivé a zodpovědné pracovníky, kteří jsou ochotní pracovat ve směnném provozu.