TECHNIK/-ČKA V OBLASTI TELEKOMUNIKACÍ
EDU VISION s.r.o.
Hradec Králové, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

TECHNIK / -ČKA V OBLASTI TELEKOMUNIKACÍ - PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned - Požadujeme : ŘP skupiny B, manuální zručnost (lehká práce s vrtačkou, protahování kabeláže), základní znalost PC, příjemné a pohodové vystupování před klienty -

Náplň práce : technik pro montáže internetových přípojek pro společnosti T-Mobile a Vodafone.

Jedná se o jednoduchou manuální činnost.

Občasná práce na střeše, žebříku apod., následná konfigurace zařízení pro příjem internetu a připojení zařízení klienta.

Jedná se o zajímavou a kreativní práci, při které se technik určitě nebude nudit - Nabízíme : služební automobil, důkladné zaškolení, pružnou pracovní dobu, výkonnostní ohodnocení až do výše 5 000,-

Kč k platu, příjemný a přátelský kolektiv, tarif neomezeného volání a sms - V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba : Švancara Jan, tel.

774 117 968 (každý den od 9 do 18 hodin), e-mail : prace eduvision.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost