Laborant/ka - úsek klinické mikrobiologie - pracoviště Nový Jičín
Laboratoře AGEL a.s.
Nový Jičín, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

z : 17.04.2019 a : 18.3.2020 Zájem o občany EU. Pracovní poměr s možností prodloužení.Společnost Laboratoře AGEL a.s. přijme zdravotního / í laboranta / ku na oddělení klinické mikrobiologie, pracoviště Nový Jičín.

Náplň práce : zpracování a diagnostika biologického materiálu v oblasti klinické mikrobiologie, práce s laboratorním informačním systémem, obsluha moderní laboratorní techniky.

Požadujeme : ukončené středoškolské v oboru zdravotní laborant nebo ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru zdravotní laborant, popř.

magisterský obor přírodovědného zaměření, atestace z oboru klinické mikrobiologie výhodou, spolehlivost, preciznost, týmová práce, zájem o obor, schopnost učit se novým věcem.

Nabízíme : zázemí stabilní dynamické společnosti, moderně vybavené pracoviště, vstřícný kolektiv, platové podmínky dle platného mzdového předpisu, 5 týdnů dovolené +3 dny placeného pracovního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění, odměny při životních jubileích, příspěvek na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu, multisport kartaKontakt : písemně na email : použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost