PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
Zlatý věk, s.r.o.
Jablonec nad Jizerou, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : -Přímá práce se seniory se syndromem demence-Pomoc při aktivitách denního života (osobní hygiena, poskytnutí stravy, oblékání, atd.

Zprostředkování kontaktu se společenským prostředím-Pomoc při uplatnění práv a oprávněných zájmů-Sociálně terapeutické a aktivizační činnosti se senioryPožadavky : -Kvalifikace (kurz) pracovníka v sociálních službách dle zák.

č. 108 / 2006 o sociálních službách výhodou, ne podmínkou - lze splnit až během pracovního poměru-Praxe v práci se seniory výhodou-Schopnost empatie, trpělivost-Aktivní naslouchání-Práce v týmu-Příjemné vystupování-pracovní doba : 7 - 19 hod.

 • střídání krátkého a dlouhého týdne; krátký týden : 3 dny, dlouhý týden 5 dní práce-stravování zajištěno-zajištěna částečná doprava (od hlavní silnice)-možno též na zkrácený úvazek nebo na dohodukontakt : telefonicky, e-mailem
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost