CHIRURG
AC Jobs
Středočeský kraj
před 12 hodinami

Máte specializovanou způsobilost v oboru chirurgie? Zvažujete změnu prostředí? Hledáte zaměstnavatele, který Vám nabídne moderní zázemí i příjemný kolektiv?

Chcete být součástí takového týmu? Tak využijte této příležitosti a ucházejte se o pozici : CHIRURG (35-60 000 Kč)

Pracovní náplň

  • poskytování péče pacientům
  • působení v rámci lůžkového oddělení nemocnice
  • Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání - lékařská fakulta
  • specializovanou způsobilost v oboru chirurgie
  • spolehlivost, asertivitu a samostatnost
  • trestní bezúhonnost
  • Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • příjemný kolektiv a kvalitní zázemí
  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • možnost dalšího vzdělávání se
  • dotované stravování
  • místo výkonu práce : Středočeský kraj (okres Benešov)
  • Požádat