Asistent/ka ředitele zoologické zahrady
EKOSPOL a.s.
Praha, CZ
před 3 dny

Do týmu ředitele zoologické zahrady v Táboře se sídlem v Praze, hledáme aktivního člověka s výbornými organizačními schopnostmi, který navíc bude mít vzdělání přírodovědného nebo veterinárního směru a bude schopen svěřené úkoly dotahovat do konce.

Co bude Vaším úkolem :

  • Organizace sekretariátu ředitele zoologické zahrady Tábor s místem výkonu práce v Praze
  • Organizační zajištění veterinární péče (parazitologie, vakcinace, konzultace s veterinářem zoo)
  • Spolupráce na vědeckých projektech zoologické zahrady v oblasti genetiky a dlouhověkosti
  • Komunikace s vedením českých a světových zoo
  • Podíl na řízení zoo
  • Zpracování podkladů pro rozhodování ředitele
  • Vedení diáře a organizace schůzek
  • Evidence interních dokumentů společnosti
  • Co od Vás očekáváme :

  • Vysokoškolské vzdělání přírodovědného nebo veterinárního zaměření (znalost kynologie výhodou)
  • Inteligenci a schopnost empatie
  • Analytické myšlení, pečlivost, vytrvalost, trpělivost, spolehlivost, loajalitu, samostatnost, odolnost vůči stresu
  • Časovou flexibilitu
  • Ochotu se neustále učit
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, internet...)
  • Výbornou znalost anglického jazyka
  • Reprezentativní a diplomatické vystupování
  • Kladný vztah ke zvířatům
  • Co Vám nabídneme :

  • Pestrou práci pro největší jihočeskou zoo
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Rychlý kariérní růst
  • Profesionální a přátelský kolektiv jsme tým a táhneme za jeden provaz
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Neformální dresscode záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe
  • Žádný velký open space, jen útulné kanceláře
  • Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností
  • Stravenky
  • Sportovní vyžití ve volném čase Multisport kartu
  • Nadstandardní lékařskou péči v Nemocnici Na Homolce
  • Finanční odměny při životních jubileích
  • Osobní daňové a právní poradenství od zkušených kolegů
  • Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)
  • Finanční ohodnocení :

  • Roční mzda v rozmezí 550.000 800.000,- Kč
  • Požádat