SEŘIZOVAČ OPERÁTOR
BONATRANS GROUP a.s.
Karviná, Bohumín
před 4 dny
source : Hitprace

Náplň práce : samostatné seřizování a obsluha nového CNC stroje s řídícím systémem Sinumerik 840D umístěném v automatické lince linky kol 4,seřizování zařízení a příprava nástrojů,soustružení železničních kol dle výkresové dokumentace,kontrola jakosti,samokontrola.

Požadujeme : SŠ nebo vyučení ve strojírenském nebo příbuzném oboru, praxe v oboru vítána,znalost obrábění (znalost seřizování, obsluhy a údržby číslicově řízených obráběcích strojů, obráběcích center a jejich příslušenství výhodou),znalost programování NC strojů výhodou (znalost řídícího systému Sinumerik 840 výhodou),znalost čtení výkresové dokumentace, orientace v technické dokumentaci, znalost práce s měřidly,aktivní řešení problémů, manuální zručnost, preciznost, samostatnost, flexibilita, ochota učit se, práce ve vícesměnném, nepřetržitém provozu.

Nabízíme : zodpovědnou pracovní náplň, stabilitu, perspektivu,možnost profesního růstu a rozvoje osobnosti,motivující mzdové ohodnocení včetně zaměstnaneckých výhod dle platné Kolektivní smlouvy.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost