Řidič/ka silniční nákladní dopravy
LAGARDE Spedition spol. s r.o.
Cheb
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce : jízdy po ČR a EU. Pracovní poměr na dobu neurčitou (s 3-měsíční zkušební lhůtou). Pracovní doba : pružná pracovní doba, možnost i práce jen na týden / 1 den v měsíci, dle AETR.

Požadujeme : řidičský průkaz sk. C+E, platný profesní průkaz. Nabízíme : měsíční příjem až 50.000,- Kč netto (hrubá mzda + stravné a prémie), vč.

benefitů v závislosti na pracovním nasazení a kvalitě odvedené pracovní činnosti, veškeré výhody dynamické dopravní společnosti, individuální přístup, jízdní výkon cca 9.

000 km / měsíc, víkendy doma, pomoc při řešení exekucí a insolvencí, nonstop technická podpora, odborný zácvik dle potřeby, zaměstnanecké výhody (mobilní telefon v privátní podnikové síti, slevy na mobilní tarify a internetové služby i pro rodinné příslušníky, příspěvky na doplňkové penzijní spoření a investiční životní pojištění, příspěvek na dětské tábory, benefitní tankovací karty atd.

Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat každý všední den 8 : 00-15 : 00 h) anebo e-mailem.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost