Pracovníci péče o děti v domácnostech
LUDUS CZECH s.r.o.
Praha hl.m., Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

místo výkonu práce Prahakontakt : Tereza Ráliš, tereza ludusczech.cz, tel. 777 714 612Hledáme aktivní paní, které dovedou být kreativní a to pro službu "hlídání dětí" nejen v domácnostech klientů.

Náplň práce : - hlídání dětí předškolního i školního věku- doprovody k lékaři,na kroužky,vyzvedávání dětí ze školky,atd..

 • při hlídání zajistit bezpečnost a ochranu zdraví dětí- kreativní vyplnění volného času dítěte (čtení,hry,vycházky do přírody,malování,zpěv.
 • Požadavky : - zásadní je mít ráda děti,věnovat se svěřenému dítěti a pečovat o něj jako by bylo vaše vlastní,tedy s láskou-
 • být aktivní babičkou- bezúhonnost- zkušenosti s hlídáním a výchovou dětí (vlastní děti nebo profesní jako je škola, školka) -

  časová flexibilita,dochvilnost,spolehlivost- pohybově aktivní ((vycházky do přírody,hry, dovednosti, atd)Výhodou (není podmínkou) : -

  znalost světového jazyka- vzdělání pedagogické, zdravotní nebo sociální péče- zdravotnický kurz Nabídka- férové jednání-

  práce s dětmiPokud splňujete požadavky,chcete respektovat firemní kodex, dovedete se časově přizpůsobit, zašlete prosím emailem stručný životopis.

  13.3.2017 tel. žádost o zvýšení mzdy z 70 na 85 Kč / hod.13.3.2017 aktual. nástupu (email p. Ráliš)2.8.2017 aktual. nástup (email p. Ráliš)

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost