*** Projektový vedoucí v automotive ***
MANPOWER
Liberecký
před 6 dny
source : Hitprace

Jste přirozený vůdčí typ?

Máte rádi všechno výborně naplánované a zorganizované?

Máte praxi s vedením projektů v automotive?

Pokud k tomu všemu ještě hovoříte plynule německy, vypadá to, že je tato nabídka právě pro Vás!

Pro zajímavou firmu působící v automotive hledáme zajímavé kandidáty na pozici

POPIS POZICE :

  • příprava a vedení nových projektů
  • vedení technických jednání se zákazníkem v rámci projektů
  • vedení projektového týmu a správy akčních plánů
  • příprava podkladů pro realizaci investic
  • zajištění a návrh montážních přípravků ve spolupráci s odd. technologie a výroby
  • poptávky měřících přístrojů a přípravků ve spolupráci s odd. měrového střediska
  • zastřešení interních vzorkování
  • participace v procesu vzorování směrem k zákazníkům ve spolupráci se vzorkaři
  • organizace schůzek FMEA
  • provádět činnosti, které vyplývají ze stanovených cílů společnosti
  • PROFIL KANDIDÁTA :

  • VŠ / SŠ vzdělání strojírenského směru
  • německý jazyk na pokročilé úrovni podmínkou, angličtina výhodou
  • zkušenost s řízením projektů v automotive min. 3 roky podmínkou
  • znalost Catia / ProEngineer
  • schopnost samostatného rozhodování a jednání
  • technické a analytické myšlení, organizační schopnosti
  • schopnost argumentace a efektivní komunikace
  • schopnost hledat nestandardní řešení
  • NABÍZÍME :

  • možnost podílet se na nových projektech dílů pro automotive
  • perspektivní zaměstnání v zázemí prosperující mezinárodní společnosti
  • propracovaný systém školení a vzdělávání, jazykové kurzy
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • platové ohodnocení dle zkušeností, 13. a 14. plat
  • Požádat