Advokátní koncipient/ka
M.B.A. LEGAL advokátní kancelář s.r.o.
Jeseník, Czech Republic
před 3 hodinami
source : Hitprace

AKTUALIZACE 15.9.2021V případě zájmu zasílejte svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na adresu jan.sabo mbalegal.

czPRACOVNÍ DOBA : - jednosměnný provozMÍSTO VÝKONU PRÁCE : - Masarykovo nám. 1346 / 15, Jeseník- případně BrnoPOŽADUJEME : - absolutorium právnické fakulty univerzity v České republice - schopnost samostatného uvažování a týmové práce - flexibilitu a vysoké pracovní nasazení - proaktivní a zodpovědný přístup - znalost balíku MS Office - trestní bezúhonnost- řidičský průkaz sk.

BVAŠÍ NÁPLNÍ PRÁCE BUDE ZEJMÉNA : - provádění veškerých úkonů souvisejících s vedením občanskoprávní sporné agendy- účast na soudních jednáních- příprava, kontrola a revize smluvní dokumentace- komplexní právní podpora korporátních klientů- sledování legislativních změn a dohled nad aktuálností procesůNABÍZÍME : - plný úvazek na dobu neurčitou - získání odborných zkušeností v zázemí nadnárodní společnosti- práci s malými i velkými klienty, s jednotlivci, s českými i zahraničními subjekty- podílení se na podání k soudům včetně zastupování klientů u soudu- soustavné vzdělávání a přípravu na advokátní zkoušky, příležitost k osobnímu růstu- možnost připravovat, tvořit a kontrolovat právní dokumenty- notebook, zaměstnanecké benefity (občerstvení na pracovišti zdarma, stravenkový paušál s příspěvkem zaměstnavatele, několikrát ročně pořádáme oblíbené firemní akce)- Zaměstnanecké benefity (občerstvení na pracovišti zdarma, stravenkový paušál s příspěvkem zaměstnavatele, firemní akce), notebook.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE : - Společnost M.B.A. LEGAL advokátní kancelář s.r.o. poskytuje služby v oblasti obchodního a občanského práva, přičemž základní specializací je správa rizikových aktiv, kompletní management pohledávek a práva nemovitostí.

současné době přijmeme do své pobočky v Jeseníku nebo Brně absolventa právnické fakulty na pozici ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost