Vedoucí gastroprovozu
TURBO PIZZA, s.r.o.
Ostrov, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Kontakt : Prágr Lukáš, tel. : 778 433 353, e-mail : kariera turbopizza.czCo vás jako Provozního vedoucího v práci čeká? vedení celého týmu pobočky a být jeho součástíbýt pravá ruka manažeradohled nad provozem, který musí skvěle fungovatzodpovědnost za kvalitu našich produktů a služebkontrola a objednávání surovinplánování docházky zaměstnancůspolupráce s pobočkami v jiných městechjste v denní telefonické a emailové komunikaci s vedenímorganizace a motivace týmu - chceme být nejlepší ve městěškolení nových zaměstnanců tak, aby se z nich stali profesionálovétrénink stávajících zaměstnanců a hodnocení jejich práceodpovědnost při řešení reklamací a nestandardních událostíkontroling a následný reporting vedeníCo požadujeme od vás?

zkušenosti z pizzerie na jakékoliv pozici velkou výhodouzkušenost v gastronomii velkou výhodouzkušenost s vedením týmu, nebo zájem vzít na sebe zodpovědnostpozitivní přístup k manuální prácibýt správným týmovým hráčemzodpovědnost za svěřené věciaktivní přístup k prácičasovou flexibilitu a pozitivního duchavelmi dobré komunikační a organizační schopnostiřidičský průkaz sk.

B výhodouJaká je naše nabídka? profesní růst a neustálý osobní rozvojmožný kariérní postup na manažerapodíl na tržbách a ziskovosti pobočkymimopracovní týmové zábavní aktivity a pártyzadělání těsta pro vaši budoucnosta spousta pizzy k tomu

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost