Referent Oddělení kontrol Leader a Spolupráce
Státní zemědělský intervenční fond
Praha
před 6 dny

Náplň práce

Referent Oddělení kontrol LEADER a Spolupráce tvoří a implementuje systém kontrol projektových opatření PRV 2014 - 2020 u opatření M19 LEADER a M16 Spolupráce (vyjma podopatření 16.

2). Zpracovává a aktualizuje metodiky pro administraci žádosti o platbu včetně kontrol fyzické realizace projektů PRV u výše uvedených opatření v souladu se stanovenými předpisy.

Referent dále provádí ověření Prohlášení o schválení a příkazu k proplacení způsobilých výdajů v PRV u uvedených opatření.

Spolupracuje na zpracování a aktualizacích Směrnic pro oblast kontrol projektových opatření PRV (včetně administrace žádosti o platbu).

Metodicky řídí provádění kontrol projektů projektových opatření PRV na regionálních odborech SZIF a provádí proškolení příslušných zaměstnanců.

Požadujeme

 • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu
 • Nabízíme

 • systemizovaná platová třída 13., zařazení podle nařízení vlády č. 304 / 2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD / RD) -
 • 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den - pružná pracovní doba - přátelský a inspirativní tým odborníků -

  možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu-

  karta plná benefitů (měsíční příspěvek 400 Kč na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost