referent Oddělení příjmu žádostí a LPIS
Státní zemědělský intervenční fond
Prostějov, Czech Republic
před 4 dny

Náplň práce

Referent zastupuje Fond a ministerstvo zemědělství v rámci své územní působnosti a plní úkoly vyplývající ze zákona č. 252 / 1997 Sb.

o zemědělství, aktualizuje evidenci využití půdy (LPIS) včetně související kontrolní činnosti, komunikuje se žadateli o dotace z národních zdrojů a vybrané podpory z fondů EU, distribuuje příslušné formuláře, eviduje přijaté žádosti vč.

provádění formální kontroly jejich správnosti a administrace v souladu s příslušnými předpisy, zajišťuje podporu podávání elektronických žádostí a statistického zjišťování dat a jejich aktualizaci, spolupracuje s PGRLF.

Provádí kontroly na místě u žadatelů podle stanovených postupů a dle plánu kontrol včetně zpracování kontrolních protokolů u vybraných dotačních titulů národních dotací.

Požadujeme

 • vysokoškolské vzdělání v bakalářském nebo magisterském studijním programu- znalost právních předpisů vztahujících se k vykonávané činnosti a k činnosti Fondu a jejich aplikace- znalost legislativy ČR a EU související s agrární dotační politikou- znalost práce na PC (MS Office)- komunikativnost a schopnost pracovat samostatně- řidičský průkaz skupiny B
 • Nabízíme

 • systemizovaná platová třída 12., zařazení podle nařízení vlády č. 304 / 2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD / RD) - 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den - pružná pracovní doba - přátelský a inspirativní tým odborníků - možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost