Pracovník/ce v sociálních službách
Nemocnice Šumperk a.s.
Šumperk
před 2 dny
source : Hitprace
 • Výběrové řízení se uskuteční dne 21.11.2019 v 9.00 hodin v budově KoP ÚP ČR Šumperk,M.R.Štefánika 20,místnost č. 104Osobní kontakt;
 • Náplň práce : - obslužná péče o osoby při denních činnostech,- pomoc při osobní hygieně a oblékání,- vytváření základních sociálních a společenských kontaktů.

  Podmínkou : - absolvovat rekvalifikační akreditovaný kurz do 18 měsíců ode dne nástupu do zaměstnání.- bez specifických požadavkůTermín nástupu : předpoklad přijetí ihned (případně dle dohody).

 • Benefity : - výjimečná pracovní příležitost;- stabilní spolupráce;- místo výkonu práce Šumperk;- odpovídající mzdové ohodnocení;
 • možnost kontinuálního vzdělávání- firemní benefityPracovní doba : 6 : 00 - 18 : 00, 18.00 - 6 : 00. Kontakt : osobně na pracovišti Nerudova 640 / 41, Šumperk, PO-PÁ 7 : 00 - 15 : 00, telefonicky.
 • Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost