Referent/-ka zákaznického servisu s AJ + holandština
ManpowerGroup s.r.o.
Ostrava, CZ
před 19 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro ManpowerGroup s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Ostrava
  • Přidáno : 25.7.2018
  • Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech :

    Kontakt : eva.bordovska manpower.cz

    Pracoviště : Ostrava

    Naším klientem je mezinárodní společnost působící v oblasti poskytování služeb.

    POPIS POZICE

    O co vlastně jde? Co budu dělat? Co musím umět? A co za to??

    Nejdůležitější pro tuto práci je, abyste byli schopni se domluvit jak anglicky, tak i holandsky, ústní i písemnou formou.

    Tyto jazyky budete využívat každý den při komunikaci se specialisty při řešení požadavků klientů.

    Požadavky a jejich řešení budete reportovat pomocí interního systému (zaškolení).

    PROFIL KANDIDÁTA

    Podmínkou je pak úspěšně složená maturitní zkouška a schopnost pracovat s MS Office na pokročilé úrovni.

    Pozice je vhodná pro dynamické osobnosti, kterým nevadí práce pod tlakem, rádi pracují v týmu a chtějí se dále vzdělávat.

    NABÍZÍME

    Společnost kromě zajímavého platového ohodnocení a kariérního postupu nabízí svým zaměstnancům nespočet firemních benefitů, např.

    5 dní dovolené nad rámec zákona, stravenky, penzijní připojištění, příspěvek na sport a volnočasové aktivity, slevy u partnerských společností, jazykové kurzy a další

    Moderní prostory společnosti jsou pak umístěny v blízkosti centra Ostravy s možností parkování nebo blízko MHD.

    Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)