Nenáročná práce ve výrobě s výdělkem až 25 500 Kč!
Manuvia
Liberec, Liberecký kraj, CZ
před 4 dny

Hledáte aktuálně práci v Liberci? Pro našeho významného klienta, který patří k největším a nejstabilnějším zaměstnavatelům v Libereckém kraji, hledáme manuálně zručné muže a ženy na pozici operátor výroby ve třísměnném provozu.

Ubytování při splnění měsíčního fondu za 1500 Kč / měsíc, zbytek hrazen zaměstnavatelem. Počet míst je omezen. Neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!

Náplň práce :

Jedná se o kompletaci klimatizačních jednotek do osobních automobilů zahrnující montáž i kontrolu kvality. Ve výrobě je až 300 různých pozic s nejrůznějšími pracovními úkony.

Práci budete vykonávat v třísměnném provozu od pondělí do pátku (ranní 6 : 00 14 : 00, odpolední 14 : 00 22 : 00, noční 22 : 00 6 : 00).

Pracovní doba je 7,5 hodiny + půlhodinová pauza.

Nabízíme :

  • Dlouhodobé a stabilní zaměstnání na pracovní smlouvu
  • Jednoduchou a nenáročnou práci
  • Měsíční výdělek až 25 500 Kč
  • Částečně hrazené ubytování
  • Dotované závodní stravování
  • Příplatky za směnnost a přesčasy, docházkový bonus
  • Důkladné zaškolení
  • Nástup možný ihned nebo po domluvě
  • Požadujeme :

  • Manuální zručnost
  • Spolehlivost a flexibilita
  • Věk od 18 let
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.