SILNIČNÍ DĚLNÍK/-ICE
Silverton s.r.o.
Hradec Králové
před 39 minutou
source : Hitprace

SILNIČNÍ DĚLNÍK / -ICE- Místo výkonu práce : Hradec Králové, Vlčkovická 224 / 98a- PP na dobu určitou do konce sezóny, nástup od 1.

3.2018 do 30.11.2018- Náplň práce : instalace svislého a vodorovného dopravního značení na pozemních komunikacích, řízení vozidel sk.

B, výkopové a betonářské práce, pohyb při práci na komunikaci v silničním provozu, práce s barvami a ředidly- Požadujeme : vzdělání střední odborné s výučním listem, platný řidičský průkaz sk.

B, průkaz strojníka výhodou, zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, časová a místní flexibilita, ochota učit se novým věcem, manuální zručnost- Nabízíme : zázemí stabilní, úspěšné a stále se rozvíjející společnosti, přátelské pracovní prostředí, možnost seberealizace a uplatnění svých zkušeností a znalostí, příležitost k profesnímu růstu a osobnímu rozvoji, čtvrtletní odměny- V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis na e-mail personalni silverton.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost