Obchodně – technický poradce v AGRO průmyslu
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.
Žďár nad Sázavou
před 10 hodinami
source : JenPráce.cz

Obchodně technický poradce v AGRO průmyslu

Pro našeho významného klienta zabývající se výrobou EKO výživy pro půdu a rostliny hledáme výše uvedenou pozici :

Náplň pracovní pozice :

  • Dlouhodobé budování obchodních vztahů s Agronomem / Předsedou / Ekonomem zemědělského podniku a Distribuce
  • Pravidelné vyhledávání nových zákazníků ve svěřeném regionu
  • Poskytování servisu a poradenství v oblasti výživy rostlin, půd a zvířat u zákazníků s ohledem na rozpočet a návratnost investice
  • Aktivní propagace stávajících i nových produktů společnosti a jejich výsledky
  • Úzká spolupráce s marketingovým oddělením, sdílení a shromažďování informací pro další prodej a analýzy
  • Zodpovědnost za plnění plánu obratu a marže ve svěřeném regionu a reporting vedení společnosti
  • Plánování své práce dle požadavků společnosti
  • Požadujeme :

  • Obchodní a podnikatelský duch tah na branku
  • Dobré prezentační schopnosti a základní znalosti práce s MS Office
  • Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost, sebereflexe, konstruktivní přístup
  • Orientaci v regionu velkou výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B aktivní řidič
  • Nabízíme :

  • Zajímavé platové ohodnocení nástupní mzdu od 25 000 Kč
  • Dlouhodobé perspektivní zaměstnání s nelimitovanou variabilní složkou mzdy
  • Zajímavá práce pro stabilní mezinárodní společnost, v týmu profesionálů
  • Firemní automobil i na soukromé účely, Mobilní telefon, Tablet
  • Stravné, příspěvky na jazykové kurzy
  • Po dvou letech : 5dní dovolené navíc, příspěvek na rekreaci, penzijní připojištění
  • Kompletní přeškolení při nástupu
  • Více informací naleznete také na www.pracevtimac.cz

    dále je pozice volná pro oblasti : .

  • Ždár nad Sázavou
  • Pelhřimov
  • Ústí nad Orlicí
  • Břeclav
  • případě zájmu volejte zobrazit tel. číslo nebo pište na e-mail přes odpovědní formulář

    Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlem Türkova 1001 / 9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávané osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č.

    101 / 2000 Sb. O ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvoláním písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle 12 a 21 zákona č.

    101 / 2000 Sb. Ve znění pozdějších předpisů.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.