HLAVNÍ ÚČETNÍ
SEMIX PLUSO, spol. s r.o.
Otice, CZ
před 29 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro SEMIX PLUSO, spol. s r.o. .

 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
 • lokalita : Rybníčky 338, Otice, 74781
 • Přidáno : 2.1.2019
 • Účetní všeobecní :

  KO : Jana Kadová, tel. : 734 236 622, životopisy zasílejte na e-mail : kadova semix.cz.

  Požadujeme : VŠ / SŠ vzdělání, min. 5 let praxe, znalost MS Office, praktická znalost ekonomického SW (ek. systém Pohoda výhodou), zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost, přesnost. Zkušenosti s vedením lidí.

  Vaší prací bude : kompletně zpracovat účetnictví společnosti, připravovat controllingové reporty pro ředitele společnosti, efektivně vést tým účtárny, zpracovávat konsolidovanou účetní uzávěrku, vyhotovovat měsíční, čtvrtletní a roční uzávěrky společnosti (časové rozlišení, dohadné položky ), účtovat o majetku (evidence, zařazení, vyřazení, inventury), připravovat a sledovat cash flow, spravovat bankovní účty firmy (CZ,SK), evidovat majetek společnosti, měsíčně zpracovávat a podávat DPH, připravovat a podávat daně z nemovitosti, silniční a srážkové daně, spolupracovat s auditorem a daňovým poradcem společnosti.

  Nabízíme : nástup únor 2019 nebo dle dohody na plný úvazek, mzdu odpovídající pracovním zkušenostem vč. motivačních složek, pružnou pracovní dobu, věrnostní odměny (odpracované roky ve společnosti), odměny k pracovnímu a životnímu jubileu, firemní akce.

  Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)

  Hrubá mzda : 30 000 35 000 Kč / měsíc

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost