Lékař bez atestace - zajištění pohotovostních služeb
NEMOS PLUS s.r.o.
Ostrov, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt : Schenková Tereza Ing., tel. : 353 364 211, 734 283 663, e-mail : tereza.schenkova nemocniceostrov.cz( PO - PÁ 8,00 - 12,00 - 12,30 - 15,00 hod)Nemocnice Ostrov - certifikované soukromé zdravotnické zařízení s prokazatelnou schopností realizace strategie, jasnou vizí a rovným přístupem, které garantuje otevřenou komunikaci, loajalitu, podporu iniciativy a princip odměňování a uznání přijme lékaře na zajištění pohotovostníc služeb.

Požadujeme : Profesionalita, loajalita, bezúhonnost a zdravotní způsobilost.Nabízíme : Zajímavou práci v perspektivním a dynamicky se rozvíjejícím soukromém zdravotnickém zařízení.

Motivující nadstandardní smluvní mzdu.Kontinuální vzdělávání na akreditovaném pracovišti.Individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce.

Příspěvek na ubytování.V rámci systému zaměstnaneckých benefitů nabízíme závodní stravování, slevy na kulturní, sportovní, relaxační a jiné akce.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost