SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA - RUČNÍ NEBO ROBOTICKÉ SVAŘOVÁNÍ
Westfalia Metal s.r.o.
Hustopeče, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

25.10.2021 / NÁPLŇ PRÁCE : veškeré svářečské práce výrobního i nevýrobního procesu, vedlejší činnosti - veškeré ostatní práce v dokončovacím procesu výroby.

POŽADUJEME : vyučení v technickém oboru výhodou, 2 roky praxe výhodou, svářečský kurz výhodou (svařování v ochranné atmosféře CO2), ruční svařování - zkušenost s ručním svařováním CO2 podmínkou, u robotického svařování zkušenost se svařovacími roboty, vhodné také pro absolventy / ky.

NABÍZÍME : jednorázový náborový příspěvek až 30.000 Kč, nadstandardně ohodnocené noční směny i přesčasové směny o víkendu, praní a servis pracovních oděvů, příspěvek na dojíždění pro zaměstnance ze vzdálenějších lokalit, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění, odborné kurzy, školení, příspěvek na závodní stravování, firemní akce, odměna k životnímu jubileu / pracovnímu výročí, zvýhodněné mobilní tarify.

KONTAKT : e-mailem : veronika.mrazkova westfalia-mh.com nebo telefonicky 800 023 008 (09 : 00-15 : 00 hod.)

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost