NÁKUPČÍ stavebních materiálů s AJ, Praha
APROFES,s.r.o.
Praha-Vyšehrad, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Máte zkušenost z pozice Nákupčího alespoň 3 roky?Nakupoval / a jste někdy stavební materiály?Domluvíte se plynule anglicky?

Pokud ANO, tak jste člověk, kterého hledáme do našeho týmu!Významná česká developerská společnost, která se zabývá pronájmem nemovitostí, nákupem a prodejem nemovitostí hledá do týmu NÁKUPČÍHO stavebních materiálů.

Náplň práce Nákupčího : - realizace poptávkových řízení- analýza trhu dodavatelů- podílí se na vyhledávání, výběru a hodnocení dodavatelů (i pro pobočky v jiných zemích)- spolupracuje na optimalizaci procesů s cílem dosáhnout úspor v nákladech- podílí se na přípravě dodavatelských smluv, jejich kompletní administrace- vytváření podkladů pro pravidelné přehledy a reporty- práce v interním systému společnostiPožadujeme : - VŠ / SŠ vzdělání, ideálně stavební zaměření- komunikativní znalost anglického jazyka- zkušenosti na obdobné pozici min.

3 roky- znalost MS Office (zejména excel)- zodpovědnost, samostatnost, flexibilita- zkušenost s nákupem stavebních materiálůNabízíme : - skvělou příležitost k rozvíjení vaší kariéry s úspěšnou a stabilní společností - práci v mladém a talentovaném kolektivu - pevná složka + bonusy- stravování na pracovišti - 2000 Kč / měsíc- telefon- lekce AJ s rodilým mluvčím každý týden- Multisport karta- příspěvek na důchodové pojištění- neomezené občerstvení na pracovišti + ovocný programNástup : ihned / dohodouKancelář : Praha - moderní prostředíVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.