Večerní brigáda za 125Kč/h.
McDonald's
Vrbová Lhota, CZ
před 15 hodinami
source : Welcome to the Jungle

Staň se součástí týmu naší restaurace, někdy je to pořádná dřina, nakrmit tolik hladových lidí. Proto hledáme právě Tebe.

Do naší pobočky na dálniční restauraci Vrbová Lhota sháníme kolegy na brigádu. Výhodou je, že si práci můžeš plánovat z pohodlí domova.

Kolegy sháníme zejména na večerní směny v časovém rozmezí 16-24. Co můžeš od této práce očekávat ?Rozhodně to, že se nebudeš nudit.

Nejdříve Tě v kuchyni naučíme připravovat naše vyhlášené burgry, hranolky a točit nápoje. Na restauraci je pro nás důležitá čistota, takže si vše po sobě musíme uklízet.

Až vše zvládneš na jedničku, začneš se učit vydávat objednávky zákazníkům a úplně na závěr se naučíš práci na pokladně. Nemusíš mít žádné obavy, vždy budeš mít po ruce zkušeného kolegu, který Ti vše vysvětlí a ukáže.

Koho hledáme ?* Brigádníky, kteří budu chodit do práce zejména v pátek a o víkendu.* Týmové hráče, kteří zapadnou do naší restaurace a nebojí se zeptat pokud něco neví.

 • Nic víc po tobě nechceme, všechno Tě u nás naučíme postupně. Co nabízíme ?* Nástupní mzdu 125Kč / h.* Zvýšení mzdy po zaučení.
 • Mzda každý měsíc nejpozději 15. v měsíci na účtu.* Možnost karierního růstu.* Zaměstnaneckou stravu s 50% slevou.* Benefitní kartu, kterou získáš slevy do McDonald s.
 • Tým fajn lidí, kteří spolu podnikají společné akce.* Soutěže, dárky, zajímavé odměny. Franšízanthonzik-tomas
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost