KLINICKÝ BIOANALYTIK
Krajská nemocnice Liberec, a.s.
Liberec
před 1 dnem
source : Hitprace

Hledáme Klinického bioanalytika na oddělení Klinické biochemiePožadujeme : Odbornou a specializovanou způsobilost dle zákona č.

96 / 2004 Sb. v platném zněníTrestní bezúhonnost, zdravotní způsobilostSpolehlivost, příjemné vystupování a nadšení pro práciDalší specifikace : Provoz : Jednosměnný provoz s možností ÚPSNástup : dle dohodyNabízíme práci na špičkově vybaveném akreditovaném pracovišti s ambulantním úsekem.

laboratořích provádíme a hodnotíme základní i vysoce specializovaná vyšetření pro celý Liberecký kraj (včetně vyšetření likvoru, typizací paraproteinů, vyšetření konkrementů, stopových prvků, molekulárně-genetických vyšetřeních, screeningu vrozených vývojových vad, aj.

Ambulantní úsek tvoří centrální odběry a poradna pro hyperlipidémie, v rámci které působí regionální centrum projektu MedPed, centrum pro biologickou léčbu inhibitory PCSK9.

Zaměstnanecké výhody : dotovaná strava, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, zvýhodněné mobilní tarify, akce pro zaměstnance a jejich rodiny, zvýhodněné vstupné na kulturní a sportovní akce na Liberecku.Hlásit se e-mailem

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost