PERSONALISTA JUNIOR
AC Jobs
Praha hl. Město
před 1 dnem

Chcete pracovat v oblasti personalistiky ve špičkové personální agentuře? Chtěli byste se vzdělávat v technické oblasti a hledat šikovné kandidáty na pozice konstruktéra, manažera výroby nebo technologa?

Pak se budeme těšit na váš životopis!

Pracovní náplň

  • vedení pohovorů s kandidáty
  • komunikace s firmami
  • tvorba a správa inzerátů, zpracování životopisů
  • aktivní vyhledávání kandidátů, práce s databázemi
  • účast na setkáních s personalistkami a pohovorech
  • administrativní činnosti spojené s výkonem pozice
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • AJ / NJ ideálně na středně pokročilé úrovni
  • zkušenosti s komunikací se zákazníky - výhodou
  • ochotu na sobě pracovat a jít si za výsledky
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office)
  • proaktivní osobnost, zodpovědnost
  • řidičský průkaz sk. B - výhodou
  • Co nabízíme?

  • práce v moderních kancelářích v centru Prahy
  • zajímavé odměny za obsazení kandidátů
  • individuálně plánovaný profesní růst
  • pružná pracovní doba
  • důkladné zaškolení, systém firemního vzdělávání
  • Požádat