Projektant distribuční sítě (vedení VN/NN)
ELMEP s.r.o.
Mělník, Kralupy nad Vltavou
před 2 dny
source : Hitprace

Náplň práce : - komunikace se zadavatelem a účastníky územního řízení - místní šetření na jednotlivých projektech - zpracovávání projektů VN / NN a trafostanoc VN / NN pro územní rozhodnutí - zpracovníní realizačních projektů a vyjednávací schonpstiPožadavky : - SŠ / VŠ slektrotechnickým zaměřením - znalost práce na PC (word, excel, e-mail, internet) - samostatnost i týmová spolupráce - ochota neustále se vzdělávat - aktivní přístup k práci - řidičský průkaz skupiny BVýhodou : - praxe v oboru - dobré znalosti legislativy a technických norem - znalost SW KROS+, Sichr - osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhl.

 • 50 / 78 Sb. 6Nabízíme : - zajímavou práci v dynamicky se rozvíjejícím kolktivu - odborné vzdělávání a profesní růst - výkonnostní prémie - zaměstnanecké výhody - týden dovolené navíc - příspěvek na stravováníKontakt : Věra Srbková 315 617 335;
 • vera.srbkova elmep.cz (Po-Pá 7 : 00 - 15 : 30 )

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost