Pomocný dělník
NÁBYTEK MIKULÍK s.r.o.
Vranovice, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem nebo telefonicky (Po - Pá od 8hod - do 14.30hod)POMOCNÝ DĚLNÍK VE VÝROBĚ MÁTE ŠIKOVNÉ RUCE A CHCETE STÁLOU PRÁCI?

BAVÍ VÁS PRÁCE SE DŘEVEM?CHCETE VIDĚT ZA SVOJÍ PRACÍ VÝSLEDEK?TAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS.Zavedená česká rodinná nábytkářská firma s dlouholetou historií na trhu rozšiřuje svůj pracovní tým.

Jestliže neumíš, naučíme Tě, jestliže nemůžeš, pomůžeme ti, jestliže nechceš, nepotřebujeme tě." Co u nás budete dělat?

Sériovou výrobu nábytku Co Vám můžeme slíbit?Individuální ohodnocení Možnost profesního růstu.A jako bonus přidáme : Stravenkový paušálZajištěný pitný režimBonusy / prémieZaměstnanecká sleva na firemní výrobky / službyOdměna za věrnost naší firmě - věrnostní benefityProvize z prodeje - ano i ve výrobě se můžete podílet na prodeji Firemní akceMožnost si nadpracovat hodiny a přesčasy proplácíme Přátelský kolektiv

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost